Drewno w domu

Wszystko o drewno w domu - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat drewno w domu. Nasze sprawdzone porady związane z drewno w domu pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Sauna fińska - samodzielna budowa sauny

Sauna fińska - samodzielna budowa sauny

Sauna często kojarzy się nam z trudno dostępnym luksusem. Jednak w dzisiejszych czasach nie jest to już do końca prawda. Przy odrobinie umiejętności możemy samodzielnie wykonać takie miejsce relaksu w domu. Poniżej podpowiadamy, jak wygląda budowa sauny krok po kroku i jak korzystać z sauny.
, 21 września 2017

Samodzielna renowacja i naprawa okien drewnianych - poradnik

Samodzielna renowacja i naprawa okien drewnianych - poradnik

Dobrze zabezpieczona i regularnie konserwowana stolarka drewniana okienna może przetrwać w idealnym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Często z różnych przyczyn nie chcemy wymieniać drewnianych okien lub drzwi. Jednak co zrobić, gdy ramy lub skrzydła wymagają naprawy? Poniżej podpowiemy, na czym polega renowacja okien drewnianych, kiedy ją przeprowadzać i w jaki sposób wykonać.
, 20 czerwca 2017

Impregnat do drewna - rodzaje, ceny, najlepsi producenci - sprawdzamy!

Impregnat do drewna - rodzaje, ceny, najlepsi producenci - sprawdzamy!

Drewno to piękny i wdzięczny materiał budowlany, a także - a może przede wszystkim - materiał na meble i inne elementy wyposażenia na zewnątrz oraz wewnątrz naszych domów. Aby drewno na długo zachowało swoje piękno, musi być odpowiednio pielęgnowane. Jednym ze sposobów jest impregnacja drewna. Impregnaty do drewna na sklepowych półkach nie są sobie równe i nie posiadają takiej samej jakości. Odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto stosować impregnat do drewna oraz który wybrać.
, 7 czerwca 2017

Jak wykończyć schody zewnętrzne? Poradnik dla budujących dom!

Jak wykończyć schody zewnętrzne? Poradnik dla budujących dom!

Schody do domu to ważny element nie tylko wizualny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Schody zewnętrzne mogą zostać wykończone w rozmaity sposób. Dużo zależy od tego, jakie mamy oczekiwania i jaki efekt finalny chcemy osiągnąć. Spośród dostępnych materiałów na wykończenie schodów zewnętrznych wyróżnić można zarówno mniej, jak i bardziej trwałe oraz dekoracyjne. Warto zapoznać się z rodzajami materiałów, aby podjąć świadomy wybór i aby schody były praktycznie i estetycznie wykończone.
, 2 maja 2017

Taras drewniany krok po kroku - cena, projekt, wybór desek, samodzielna budowa

Taras drewniany krok po kroku - cena, projekt, wybór desek, samodzielna budowa

Tarasy drewniane cieszą się dużą popularnością i coraz chętniej budowane przy współczesnych domach jednorodzinnych. Elegancko łączą strefę domu z aranżacją ogrodową, zwiększając funkcjonalność obu tych przestrzeni. Budowa tarasu drewnianego nie musi być szczególnie skomplikowana. Wystarczy zadbać o dobry projekt, odpowiednie drewno na taras i znać zasady montażu. Poniżej podpowiemy, jak zbudować taras z desek krok po kroku i jakich materiałów warto użyć.
, 22 kwietnia 2017

Strop drewniany z belek stropowych - cena, rodzaje, zalety i wady

Strop drewniany z belek stropowych - cena, rodzaje, zalety i wady

Strop drewniany jest często określany mianem stropu lekkiego. Wyróżnia go przystępna cena i znajduje zastosowanie w budownictwie domów drewnianych oraz murowanych. Poniżej podpowiemy, czym charakteryzuje się tego rodzaju konstrukcja, określimy jej cenę, parametry wytrzymałościowe oraz zastosowanie.
, 17 maja 2017

Przydomowa wiata na drewno - jak ją zbudować? Jaka będzie cena?

Przydomowa wiata na drewno - jak ją zbudować? Jaka będzie cena?

Wiata na drewno jest bardzo przydatnym elementem przydomowej architektury. To w niej składujemy drewno na opał, który przyda się w sezonie grzewczym. Odpowiednio wykonana zapewni optymalne suszenie opału i pozwoli na uporządkowanie przydomowej przestrzeni. Poniżej omawiamy, jak wygląda samodzielna budowa wiaty na drewno.
, 14 marca 2017

Meble z palet - pomysły, sposoby wykonania, porady

Meble z palet - pomysły, sposoby wykonania, porady

Własnoręcznie robione meble z palet biją ostatnio rekordy popularności. Elegancko wpisują się w nowoczesne aranżacje i posiadają szerokie możliwości wykorzystania. Przy odrobinie wyobraźni możemy samodzielnie zaprojektować stolik kawowy, krzesła, fotele, łóżka, meble ogrodowe, a nawet domek dla dzieci z palet. W artykule przyjrzymy się bliżej temu rozwiązaniu, określimy ile kosztuje paleta, przedstawimy garść inspiracji i podpowiemy jak wykonać meble z palet krok po kroku.
, 24 kwietnia 2017

Tarasy drewniane - aranżacje, ceny, opinie, możliwości, porady

Tarasy drewniane - aranżacje, ceny, opinie, możliwości, porady

Drewno to naturalny materiał, którego chętnie używamy do tworzenia efektownych aranżacji zewnętrznych. Doskonale komponuje się z pobliską roślinnością i zwiększa spójność budowli z naturą. Drewno jest też chętnie wybierane na tarasy. Poniżej przedstawimy najważniejsze wady i zalety tarasu drewnianego, oszacujemy ceny i podpowiemy, które drewno na tarasie będzie najlepszym zakupem.
, 24 grudnia 2016

Schody drewniane - jakie są ich ceny, na co zwrócić uwagę przy wyborze

Schody drewniane - jakie są ich ceny, na co zwrócić uwagę przy wyborze

Schody drewniane nadają elegancki charakter wszystkim wnętrzom. Są często stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach dwukondygnacyjnych. Dobrze dobrane schody drewniane spełniają funkcję praktyczną, a jednocześnie dekoracyjną. Dlatego warto przyłożyć się do zakupu, wybrać rodzaj drewna, kształt schodów i zatrudnić sprawdzonych wykonawców. Poniżej podpowiemy jak kształtuje się cena schodów z drewna, a także na co zwrócić uwagę przy wyborze.
, 10 grudnia 2016

Schody strychowe na poddasze - co i za ile wybrać?

Schody strychowe na poddasze - co i za ile wybrać?

Schody strychowe prowadzą użytkownika na ostatnią kondygnację budynku. Świetnie sprawdzają się w przypadku poddaszy nieużytkowych. Zajmują niewielką przestrzeń, a dzięki temu nie ograniczają powierzchni dolnej kondygnacji. W ofertach handlowych znajdziemy kilka typów schodów strychowych. Poniżej dokonamy analizy najpopularniejszych produktów i określimy koszt zakupu.
, 25 września 2016

Klasy drewna konstrukcyjnego – jakie drewno wybrać?

Klasy drewna konstrukcyjnego – jakie drewno wybrać?

Drewno jest wszechstronnym materiałem. W zależności od obróbki tego naturalnego surowca można uzyskać wysokiej klasy drewno konstrukcyjne. Niezależnie czy będą to tylko listwy, belki czy do postawienia jest szkielet budynku, drewno budowlane musi spełniać szereg kryteriów by na takie miano zasłużyć. Jakie cechy powinno posiadać drewno konstrukcyjne i jakie normy spełniać? Poznaj klasy drewna konstrukcyjnego i jego najpopularniejsze zastosowania.
, 22 września 2016

Sklejka szalunkowa - co musisz wiedzieć przed zakupem?

Sklejka szalunkowa - co musisz wiedzieć przed zakupem?

Sklejka szalunkowa produkowana z różnych gatunków drewna jest popularnym produktem jeśli chodzi o materiały budowlane. Płyta szalunkowa zaliczana jest do płyt drewnopochodnych. Charakteryzuje ją odporność na zginanie i w zależności od technologii produkcji może służyć przez długi lub bardzo długi czas. Jakie zastosowania ma sklejka szalunkowa i co warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu. Sprawdzamy!
, 18 września 2016

Piecyk koza - cena, rodzaje, najlepsi producenci i miejsca zakupu

Piecyk koza - cena, rodzaje, najlepsi producenci i miejsca zakupu

Piecyk typu koza, to nie tylko sposób na dodatkowe ogrzewanie domu, ale również świetnie prezentujący się element dekoracyjny. Piec wolnostojący koza na drewno, jest ekonomiczny w utrzymaniu, ponadto nie zajmuje tyle miejsca co kominek. Obecnie  szeroki wybór pieców wolnostojących koza, pozwala dobrać ten element do stylu w jakim jest urządzony dom. Dodatkowo piec koza pozwala na osiągnięcie ciepłej atmosfery w pomieszczeniu w którym stoi. Sprawdzamy gdzie najlepiej sprawdzi się piecyk koza i ile kosztuje.
, 15 marca 2017

Co to jest podłoga pływająca, ile kosztuje i gdzie się ją stosuje?

Co to jest podłoga pływająca, ile kosztuje i gdzie się ją stosuje?

Podczas prac wykończeniowych nieruchomości stajemy przed wyborem odpowiedniej podłogi. Większość inwestorów zwraca szczególną uwagę na to, by nawierzchnia była estetyczna i tłumiła jak największą ilość dźwięków. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą podłogi pływające. Czym są? Ile kosztują? Tylko panele podłogowe, czy też parkiet drewniany? Gdzie można taką podłogę zastosować? Na wszystkie pytania na temat podłogi pływającej odpowiemy w poniższym artykule.
, 5 września 2016

Co zrobić ze starym parkietem? Cyklinowanie parkietu, renowacja czy wymiana?

Co zrobić ze starym parkietem? Cyklinowanie parkietu, renowacja czy wymiana?

Co zrobić ze starym parkietem? Czy warto go odnawiać? A może lepiej zerwać i położyć nowy? Przed tymi pytaniami staje wiele osób, które rozpoczynają prace remontowe. Dlatego w poniższym artykule podpowiemy, jak poradzić sobie ze zniszczonymi nawierzchniami i w jakich sytuacjach nie warto ich naprawiać.
, 19 sierpnia 2016

Drewniane altany ogrodowe - przeczytaj, zanim wybierzesz!

Drewniane altany ogrodowe - przeczytaj, zanim wybierzesz!

Altany ogrodowe stanowią przepiękny element małej architektury, w szczególności jeśli są wykonane z drewna. Mogą stanowić element dekoracyjny, jak i miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Jeśli w naszym ogrodzie dysponujemy wystarczającą ilością miejsca - drewniane altany ogrodowe to idealny wybór. Altanę ogrodową można kupić gotową, lub zaprojektować wedle własnego pomysłu. Sprawdźmy które rozwiązanie będzie najlepsze.
, 26 lipca 2016

Łuparka do drewna do użytku domowego - ceny, opinie, porady

Łuparka do drewna do użytku domowego - ceny, opinie, porady

Łuparka do drewna staje się coraz bardziej popularnym narzędziem stosowanym do użytku gospodarstw domowych. Z powodzeniem zastępuje standardową siekierę, szczególnie jeśli zamierzamy rozdrabniać duże ilości drewna opałowego. Dodatkowo łuparka do drewna, tudzież inne maszyny do drewna, takie jak na przykład rębak do drewna, możemy dostać w przystępnej cenie i jednorazowo przygotować większą ilość drewna na opał czy do kominka. Wybierzmy wspólnie najlepszą łuparkę do użytku domowego.
, 26 kwietnia 2017

Najlepsze drzwi ażurowe - zobacz nasz ranking

Najlepsze drzwi ażurowe - zobacz nasz ranking

Drzwi ażurowe oraz różnego typy fronty ażurowe są bardzo popularne, głownie ze względu na ich dekoracyjny charakter. Świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniu o niewielkim metrażu, jak i w obszernych wnętrzach. Profile i drzwiczki ażurowe stanowią doskonałą, ozdobną przegrodę pomiędzy pomieszczeniami. Mnogość wzorów oraz bogata kolorystyka sprawia, że można dobrać je do stylu wnętrza. Zobacz które rozwiązania wykorzystujące drzwi ażurowe będą najlepsze do Twojego mieszkania!
, 31 sierpnia 2016

Drobne detale – duże zmiany, czyli magia listew przypodłogowych

Drobne detale – duże zmiany, czyli magia listew przypodłogowych

Dobre schody i podłogi drewniane są podstawą wygodnego mieszkania. Jednak nawet najładniejsze podłogi tracą na swoim uroku, jeśli brakuje im stosowanego wykończenia przy ścianach. Dobór odpowiednich listew przypodłogowych pozwoli na nadanie indywidualnego charakteru wnętrz podczas prac wykończeniowych. Nawet wymiana listew w używanych już pomieszczeniach odświeży wnętrza i pozwoli spojrzeć na te pomieszczenia z innej perspektywy.
, 16 lutego 2017

Drewniane tarasy DLH - ogrody przydomowe miejscem spotkań z naturą

Drewniane tarasy DLH - ogrody przydomowe miejscem spotkań z naturą

Czy można wyobrazić sobie coś przyjemniejszego niż poranna kawa spożywana na przydomowym tarasie przy akompaniamencie śpiewających ptaków, w ciepłych promieniach słońca, wśród roślin i kwiatów? Chyba nie. Aby marzenie to miało szansę na realizację musimy zadbać o odpowiednie otoczenie naszego domu. Sprawić by było miejscem spotkania domu i ogrodu.
, 16 lutego 2017

Czy w Polsce warto montować okiennice?

Czy w Polsce warto montować okiennice?

Do niedawna zapomniane okiennice powoli wracają do naszych łask. W ofertach producentów znajdziemy coraz więcej ciekawych produktów, które skutecznie ozdobią każdy budynek. Jednak czy w naszych polskich warunkach zakup okiennic ma w ogóle sens? Czy warto je montować do okien drewnianych? A może PCV? A może jest jedynie zbędnym, wysokim wydatkiem?
, 25 kwietnia 2016

Kafelki drewnopodobne - terakota imitująca drewno

Kafelki drewnopodobne - terakota imitująca drewno

Nowoczesne aranżacje wnętrz opierają się przede wszystkim na funkcjonalności oraz oryginalnym designie. Każdy element powinien komponować się ze stylem i charakterem pomieszczenia, jednak ponad wszystko liczy się komfort oraz wygoda użytkowania. Nowoczesne płytki drewnopodobne o szerokim zastosowaniu będą doskonałym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza.
, 26 kwietnia 2017

Wszystko, co musisz wiedzieć o... - elewacje drewniane

Wszystko, co musisz wiedzieć o... - elewacje drewniane

Drewno idealnie wpisuje się w krajobraz. Takie elewacje są bliżej natury. Ich wygląd wpływa na estetykę całego otoczenia. Co wybrać jako materiał na naszą elewację? Deski modrzewiowe, sosnowe czy z drewna egzotycznego, a może termodrewno lub laminat HPL?
, 21 września 2016

Jaki komin do kominka powinniśmy wybrać?

Jaki komin do kominka powinniśmy wybrać?

Dla naszego bezpieczeństwa komin do kominka powinien być szczelny. Musi też być odporny na wysoką temperaturę i substancje wydzielane w trakcie spalania drewna. Jakie jeszcze zasady musi spełniać takie urządzenie? Jaki komin wybrać do kominka? Zapraszamy do naszego przeglądu systemów kominowych.
, 25 kwietnia 2016

Ogrodzenia drewniane - koszty budowy

Ogrodzenia drewniane - koszty budowy

Ogrodzenia są wizytówką każdego domu jednorodzinnego. To pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy i świadczy o gustach domowników. Drewno jest jednym z najstarszych materiałów służących do montażu różnego typu płotów i ogrodzeń. Funkcjonalność, a także różnorodność tych konstrukcji sprawiły, iż zyskały ponadczasową popularność. Warto zatem poświęcić chociaż chwilę by zapoznać się ze specyfiką, zaletami oraz ceną ogrodzeń wykonanych z drewna.
, 2 września 2016

Podłogi drewniane - cena

Podłogi drewniane - cena

Drewno jest trwałym, eleganckim i w pełni naturalnym tworzywem, które chętnie wykorzystujemy do tworzenia podłóg. Podłogi drewniane od zawsze były synonimem luksusu i komfortu. Szczególnie dobrze prezentują się w pokojach dziennych, salonach oraz w reprezentatywnych gabinetach. Przed wyborem konkretnej podłogi drewnianej warto zapoznać się z ich podstawowymi rodzajami, właściwościami różnych gatunków drewna oraz jaka jest cena podłogi drewnianej. Warto też dowiedzieć się, jak taką podłogę się utrzymuje, na przykład jak często niezbędne jest lakierowanie i cyklinowanie parkietu.
, 25 kwietnia 2016

Ile kosztują panele ogrodzeniowe?

Ile kosztują panele ogrodzeniowe?

Panele ogrodzeniowe coraz częściej wykorzystuje się do ogradzania prywatnych posesji. Jest to doskonała alternatywa dla lekkich, metalowych siatek oraz ogrodzeń wykonanych z drewna. Dobry jakościowo panel może być skuteczną, a jednocześnie efektowną ochroną każdej działki. W ofertach handlowych znajduje się coraz więcej eleganckich wzorów i modeli, które zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających inwestorów.
, 18 kwietnia 2016

Jaki wkład kominkowy wybrać?

Jaki wkład kominkowy wybrać?

Wkład jest kluczowym elementem każdego kominka. To w nim rozpala się gorący ogień i to w nim wytwarza się ciepło potrzebne do ogrzania naszego salonu. Jego konstrukcja powinna spełniać wszystkie nasze oczekiwania – od walorów wizualnych aż po bezpieczeństwo. Zakup wkładu kominkowego jest rozwiązaniem na długie lata, zatem warto dołożyć wszelkich starań, by dokonać odpowiedniego wyboru. Poszukując właściwego wkładu kominkowego zwróćmy uwagę na jego rodzaj, specyfikę korpusu, moc grzewczą, cenę oraz walory wizualne.
, 9 kwietnia 2017

Schody drewniane - cena. Ile kosztuje wykonanie schodów?

Schody drewniane - cena. Ile kosztuje wykonanie schodów?

Wiele schodów wewnętrznych ulokowanych w budynków mieszkalnych wykańcza się drewnem. Jest to bardzo wdzięczny materiał, który zapewni trwałość całej konstrukcji i pozwoli cieszyć się jej pięknem na długie lata. Podczas przygotowań do tego przedsięwzięcia warto zapoznać się z walorami poszczególnych gatunków drewna oraz ofertami sprawdzonych fachowców. Pamiętajmy, że w przypadku wewnętrznych schodów drewnianych najważniejsza jest jakość wykonania, która gwarantuje wysoką żywotność całej konstrukcji.
, 21 grudnia 2016

Ile drewna potrzeba na zimę do kominka z płaszczem wodnym?

Ile drewna potrzeba na zimę do kominka z płaszczem wodnym?

Drewno jest jednym z najpopularniejszych surowców grzewczych. Niegdyś było stosowane do zasilania tradycyjnych pieców węglowych oraz kominków tradycyjnych. W dzisiejszych czasach coraz częściej stosuje się ogrzewanie kominkiem wyposażonym w nowoczesny płaszcz wodny. Według fachowców, owa technologia może przynieść dość pokaźne oszczędności finansowe związane z niewielką ilością zużywanego opału.
, 17 kwietnia 2016

Płytki na taras, kostka brukowa, a może deski? Wybieramy najlepszy materiał!

Płytki na taras, kostka brukowa, a może deski? Wybieramy najlepszy materiał!

Wybór materiału na wykończenie powierzchni tarasu w ogrodzie nie jest rzeczą prostą. Pamiętajmy, iż materiał wykończeniowy ma nie tylko znaczenie wizualne - równie ważna jest jego trwałość oraz późniejszy komfort użytkowania. Na szczególną uwagę zasługują płytki na taras, deski tarasowe, beton stemplowany, płyty betonowe oraz taras z kostki kamiennej - czyli podstawowe materiały budowlane.
, 16 kwietnia 2017

Budowa dachu - główne etapy

Budowa dachu - główne etapy

Dach stanowi zwieńczenie bryły budynku i zakończenie bardzo ważnego etapu jego budowy – stan surowy zamknięty. Samo wznoszenie dachu jest procesem dość skomplikowanym i wieloetapowym - odpowiednie drewno konstrukcyjne, więźba dachowa, poszycie i w końcu pokrycie z dachówki ceramicznej, cementowej, a nierzadko blachy trapezowej. Potem dach trzeba jeszcze wykończyć - zamontować okna dachowe, rynny i inne wykończenia. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej poszczególnym etapom budowy dachu.
, 5 lutego 2017

Ile kosztuje ułożenie parkietu w salonie?

Ile kosztuje ułożenie parkietu w salonie?

Drewniane parkiety ponownie cieszą się rosnącą popularnością i stanowią ciekawą alternatywę dla paneli podłogowych. Dobrze wykonany, naturalny parkiet jest idealnym dopełnieniem eleganckich salonów, a co więcej - odznacza się bardzo dużym komfortem użytkowym oraz wysoką żywotnością. Niestety układanie parkietu podłogowego jest o wiele trudniejsze niż układanie typowych paneli. Owe trudności przekładają się na wyższy koszt całej inwestycji.
, 28 kwietnia 2016

Ile kosztuje wykończenie schodów drewnianych lub kafelkami?

Ile kosztuje wykończenie schodów drewnianych lub kafelkami?

Decydując się na wybór schodów, warto rozważyć wszelkie „za” i „przeciw”, które mogą towarzyszyć takiej decyzji. I wbrew pozorom nie chodzi tu wyłącznie o kwestie finansowe ale i trwałość, estetykę czy bezpieczeństwo. Niezależnie od dokonanego wyboru należy pamiętać, iż tylko precyzyjnie i fachowo wykonane schody są gwarancją bezpieczeństwa domowników. Zobacz więc, jakie schody wewnętrzne będą najlepsze dla Twojego domu - czy będą to schody drewniane, czy może wykonane z terakoty?
, 5 lutego 2017

Okna drewniane czy plastikowe? Które wybrać?

Okna drewniane czy plastikowe? Które wybrać?

Większość polskich domów posiada standardowe okna plastikowe o białych ramach i mało atrakcyjnym wyglądzie. Kiedy kilka lat temu wybuchł boom na okna plastikowe nie zastanawiano się w zasadzie, czy to atrakcyjna propozycja i masowo wymieniano okna drewniane na plastik. Dziś sytuacja maluje się nieco inaczej, ponieważ mamy do wyboru dużo więcej produktów, a jedynym ograniczeniem i przeszkodą w ich zakupie jest cena, czasem bardzo wygórowana.
, 22 kwietnia 2016

Domy drewniane - zalety i wady, opinie i ciekawostki

Domy drewniane - zalety i wady, opinie i ciekawostki

Domy z drewna większości z nas kojarzą się najczęściej z niewielkimi domkami letniskowym, dlatego też w Polsce przeważają głównie tradycyjne zabudowy murowane. Zaobserwowano jednak, że w ostatnich latach nastąpił znaczny przełom, który doprowadził do tego, iż domy z bali zaczęły „wyrastać” niczym grzyby po deszczu i to w przeróżnych regionach naszego kraju.
, 24 kwietnia 2017

Konserwacja drewna w domu - porady i wskazórki

Konserwacja drewna w domu - porady i wskazórki

Drewno ze swojej natury jest ciepłym i przyjemnym w dotyku materiałem. Odpowiednio skrawane oraz modelowane może być estetycznym elementem do wykończenia domów i mieszkań. W Polsce znajdziemy wiele gatunków drewna, które można w prosty sposób wykorzystać do mebli i elementów dekoracyjnych. Dąb, klon, jesion, drzewa iglaste, wiśnia oraz orzech to materiały cenione zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Pięknie wyprofilowane drewno może cieszyć nasze oczy przez wiele lat.
, 25 kwietnia 2016

Schody drewniane - cena, porady do wyboru drewna

Schody drewniane - cena, porady do wyboru drewna

Praktycznie każdy dom jest zaopatrzony w schody, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W przypadku schodów na zewnątrz budynku najczęściej jako materiał wykorzystuje się kafle lub gres. W przypadku schodów wewnętrznych  budynku sprawa jest nieco bardziej skomplikowana – możemy użyć płytek, wykładziny lub drewna. I właśnie schodom drewnianym przyjrzyjmy się bliżej. Zobacz, ile kosztują schody drewniane!
, 28 kwietnia 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij